Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nova na jaře nabídne lidské dno i nový Comeback

sitcom Comeback: Martin Dejdar jako Ozzák

 

Postavy

  • Tomáš Pacovský alias Tomi Paci (Tomáš Matonoha)
  • Ozzák (Martin Dejdar)
  • Marcelka (Dana Batulková)
  • Iva Pacovská (Kristýna Leichtová)
  • Lexa (Matouš Ruml)
  • Saša (Marie Doležalová)
  • Simona (Simona Babčáková)

Přesně patnáct let po svém vzniku dala televize Nova najevo, že do éry jalových estrád se už vracet nehodlá. Naopak své jarní vysílací schéma naplnila pokračováním pořadů, které se v uplynulých sezonách zařadily k těm nejvydařenějším a na zdejším trhu nejoriginálnějším.

Seriál Comeback s Martinem Dejdarem v hlavní roli se vrátí 4. března. Sitkom se tentokrát usadí v hlavním vysílacím čase.

 

Dana Batulková

Comeback postavy/herci

V této kategorii naleznete všechny postavy, které v seriálu Comeback byly. Mimo hlavním postav (Ozzák, Tomáš, Lexa, Iva, Saša, Marcelka nebo Simona) zde naleznete také hosty seriálu (např. Karel Got). Ke každému můžete přidávat komentáře a prohlí-žet si fotky z naší galerie.

Ozzák

Ozzák, jedna z hlavních postav seriálu Comeback, kterého hraje Martin Dejdar. Ozzák je pouze přezdívka, jeho pravé jméno je František Pacovský a je mu 50 let.

Ozzák je starší bratr Tomáše a spolu s ním a Tomášovou dcerou Ivou bydlí v jednom malém bytě. Ozzák odjakživa miluje tvrdou muziku, především rock a metal. Musím se přiznat, že sám tuto muziku poslouchám, proto mi postava Ozzáka přirostla k srdci a některé jeho hlášky a narážky na muziku jsou opravdu skvostné.

Ozzák své muzikantské zkušenosti snažil využít a tak založil se svým bratrem skupinu Krakatice. Ta se však ještě před svým prvním koncertem rozpadla a to Ozzák svému bratrovi nikdy neodpustil. Svému bratrovi neodpustil také to, že se začal věno-vat popu, který "nemusí". S narozením Tomášovi dcery Ivy se situace změnila a Ozzák se rozhodl pomoci s výchovou. Vychovává ji trošku netradičním způsobem, jemu vlastním.

Ozzák pracuje jako prodavač v obchodě s hudbou. Tento obchod patří jemu bratrovi a ten si denně musí klást otázku, zda neudělal chybu zaměstnáním Ozzáka. Jeho způsob prodávání je opravdu originální. Nepřihrává mu ani to, že na pomoc mu přišla Marcelka, kterou nemá rád.

Komentáře (4) Přidal admin September 1, 2008 (11:42PM)

Tomáš

Tomáš Pacovský, v minulosti Tomi Paci, bratr Ozzáka a otec dcery Ivy, také jedna z hlavních postav seriálu, je mu 45 let. Hraje ho Tomáš Matonoha.

Tomáš kdysi se svým bratrem založili rockovou skupinu Krakatice, ta však nevy-držela dlouho, vlastně ani první koncert nezahráli. Bratr na něj zanevřel a Tomáš se začal ubírat směrem k popu.

V 80. letech popovou legendou. Ve své době byl hitem, ženy jej milovaly a jeho pís-ničky se hrály všude. Měl peníze i slávu. Po jeho druhé desce však přišel zvrat a jeho kariéra popové hvězdy byla ta tam.

Narodila se mu dcera Iva a on se začal věnovat rodině. Dceru vychovával společně s Ozzákem, který se díky Ivě vrátil k rodině. Tomi se také se věnuje svému obchodu s hudbou: „U dvou akordů“. Zde zaměstnal svého bratra a nedá se říci, že by mu ob-chod vzkvétal.

Komentáře (1) Přidal admn September 1, 2008 (11:41PM)

Lexa

Lexa, šestnáctiletý teenager, pravým jménem Alexandr Bůček, je soused Pacov-ských. Hraje ho Matouš Ruml.

Odmala je zamilován do své sousedky Ivy. Ta si o něm naopak myslí, že je pako a debil. Stále si myslí, se že do něj Iva zamiluje a tak se jí pořád dvoří, někdy i netradič-ním způsobem.

Je o 4 minuty starší než jeho sestra Saša. Jsou dvojčata. Na rozdíl od ní mu však nechybí sebedůvěra.

Jeho matka je Simona, otce nemá, odešel od nich, proto si z Ozzáka udělal tátu a ten ho učí, jak se stát pravým mužem.

Komentáře (23) Přidal admin September 1, 2008 (11:40PM)

Iva

Iva, šestnáctiletý teenager, je jediná dcera Tomáše. Hraje ji Kristýna Leichtová.

Iva vyrůstala bez matky, jako náhradu dostala svého strýce Ozzáka a milého otce Tomáše. Zvláště Ozzák měl zvláštní metody, díky jeho výchově se stala nejmladší účastnící rockových festivalů a místo ukolébavek poslouchala tu nejtvrdší muziku.

Většina jejich vrstevníků má v hlavě kluky, zábavu a mody, ona se stará o do-mácnost a na ostatní věci jí zbývá minimum času. Navíc si v pohledu zábavy moc ne-rozumí se svým otcem, většinou ji nechce nikam pouštět a má o ni strach.

Neustále je obtěžována svým sousedem, který je do ní zamilován. Ona však jeho pocity nesdílí. Na rozdíl však Lexova sestra Saša je její dobrá kamarádka.

Komentáře (2) Přidal admin September 1, 2008 (11:39PM)

Marcelka

Marcelka, Ozzákem přezdívaná Mamba, není s žádnou s ostatních postav nijak příbuzná. Je to velký fanda Tomáše a jako správný fanda nevynechala ani jeden kon-cert. Je jedna z mála, která na Tomáše ještě nezapomněla. Je jí 40 a hraje ji Dana Ba-tulková.

Jednoho dne přišla do obchodu „U dvou akordů“ a nestačila se divit, koho že tu našla jako prodavače. Byl to bratr Tomáše Pacovského – Ozzák. Usoudí, že je potřeba obchod přeorganizovat a od té doby se snaží zajistit, aby obchod fungoval. S Ozzákem se nesnáší, ale musí spolu pracovat a vycházet.

Komentáře (0) Přidal admin September 1, 2008 (11:38PM)

Saša

Saša, 16 let stará sestra Lexy, je sousedkou Pacovských. Hraje ji Marie Doležalová.

Saša se stýká s Ivou, kterou považuje za nejlepší kamarádku. Za matku má Simonu, která svou dcerku malinko podceňuje. Je stydlivá a každý ji přehlíží. Za bráchy má Lexu, který jí opovrhuje. Má ráda školu a tak ani u svých spolužáků není oblíbená. Proto toho také moc nenamluví, ale když ji něco vypadne z úst, stojí to zato.

Komentáře (0) Přidal admin September 1, 2008 (11:38PM)

Simona

Simona je poslední z hlavních postav v seriálu. Jedná se o barmanku, která se stará o svoji hospodu „U Jezevce“. Jako barmanka také rozumí opilecké řeči. Její manžel ji opustil a zanechal ji jen Lexu a Sašu, na které nemá moc čas, kvůli své prá-ci.

Častým zákazníkem její hospody je Ozzák, avšak i jeho bratr Tomáš sem občas za-jde a požádá o radu.

Hraje ji Simona Babčáková

Komentáře (0) Přidal admin September 1, 2008 (11:37PM)

Hosté v seriálu

Karel Got

Komentáře (0) Přidal admin September 1, 2008 (11:36PM)