Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Assassins Creed 2 a vaše fantazie

Opět po velice dlouhé době mám čas na aktualizaci těchto stránek a tak mě napadlo dát větší prostor vám, našim věrným čtenářům. Napiše nám, jak chcete aby vypadal příběh Assassins Creed 2, co by jste chtěli aby se změnilo na grafice hry, jaké máte výhrady k ovládání atd... Prostě pokusme se udělat z Assassins Creed 2 něco ještě famóznějšího než byl první díl. Své náměty nám zasílejte na tento e-mail: jedlickomen775@seznam.cz a my slibujeme že několik těch nejlepších zveřejníme. Můžete přidat i obrázky s tématikou Assassins Creed z vaší vlastní tvorby. Fantazii se meze nekladou!

 

  Zbraně

V Assassins Creed se nebojuje jen pěstmi i když i to lze, ale zejména zbraněmi. Alternativní zabití nepřítele je třeba i shození ho ze střechy :)

Meč

MečPoužívá ho jak Altair tak městské stráže a Templáři. Je to taková základní zbraň, která se užívá jak pro útok tak pro obranu. Obratnost s touto zbraní je na střední úrovni, dají se s ní dělat komba a nosí se v pochvě upevněné na opasku.


Skrytý bodák

Skrytý BodákNikdo jiný než Assassíni touto zbraní nedisponuje, je schovaná v kovovém pouzdře upevněném na spodní straně zápěstí pomocí kožených řemenů. Nepřítele lze zabít pouze jednou ranou mířenou na jeho krk!


Vrhací nože

Vrhací nožeTouto zbraní disponují pouze Assassíni, tyto nože lze házet a tak je možné vyřadit jednou ranou nepřítele na střední vzdálenost. Ovšem Altair u sebe může mít jen omezený počet kusů a tak když nože dojdou je třeba si je opatřit například okradením nějakého měšťana, který je vlastní!


Kuše

KušeAltair tuto zbraň nosí připevněnou na zádech a dokáže s ní zastřelit nepřítele na velkou vzdálenost, ovšem v prvním díle Assassins Creed sem se s ni nesetkal a tak zůstává požitek ze střílení z kuše pouze z videa...

Luk

LukAltair tuto zbraň nepoužívá, používají ji pouze lučištníci rozmístěni po střechách ve městech. Jeho účinek je však pouze průměrný, což ovšem kompenzuje velký dostřel. Obrana nulová a tak nosí lučištníci sebou vždy i meč!


Dýka

DýkaAltair ji nosí připevněnou na zádech. S touto krátkou čepelí je Altair velice hbitý a při jejim používání dokáže ještě házet vrhací nože! Obrana velice dobrá!Pěsti

PěstiPěsti mají malou účinost, ale jsou potřeba k plnění úkolů ve kterých nechcete hned zabít oběť! Pokud vás stráže uvidí bít se pěstmi nevyvolají poplach. Lze se s nimy bránit, ale pouze proti pěstnímu útoku!

Assassins Creed 2 s nejasnou budoucnosti

S překvapivým prohlášením vystoupil v nejnovějším vydání magazínu Forbes šéf vývojářského kolosu Ubisoft North America Laurent Detoc. Oproti původním nadšeným proklamacím firmy ohledně pokračování akce z období křížových výprav ve středověku Assassin´s Creed, to s druhým dílem prý není nijak zářivé.

Na pokračování se údajně nemáme těšit, "dokud nebude výrazně větší očekávání". Řeč je samozřejmě o zisku. Například Prince of Persia: The Sands of Time se prodalo během měsíce dva miliony kopií. Nyní náklady na výrobu her vystřelily do výšek a zisky z Assassin´s Creed se Ubisoftu nezdají dostatečné. Proto žádají po fanoušcích, aby si jasně řekli, co v druhém díle chtějí a co ne, aby poté byli spokojeni a hru kupovali.

  

 

Tak za tohohle nájemného vraha budeme hrát, jmenuje se Altair.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                    

Hra Assassins Creed obsahuje více než 10 000 postav. Altair bude mít volnost pohybu po celé herní ploše a bude moct zalézat za každou zeď.

 

Hra se odehrává celkem ve třech středověkých městech a jejich venkovech a jsou to:

  • Jeruzalém


Historie:
Jádro Jeruzaléma vzniklo v eneolitu na vyvýšenině, která je dnes nazývána jako Město Davidovo. Proměna z přechodného sídliště v regulérní město se udála v 19. stol. př. n. l. Ve 14. stol. př. n. l. byl již Jeruzalém opevněným a důležitým kenaánským městem. Podle biblických zpráv bylo město přinejmenším až do 11. stol. př n. l. obýváno Jebusity a okolo roku 1000 př. n. l. Jeruzalém padl do rukou Izraelitů (pod vedením krále Davida) a následně byl ustanoven hlavním městem izraelského království. Do Jeruzaléma byla údajně přenesena Archa úmluvy, takže se Jeruzalém stal nejen správním, ale také náboženským centrem. Davidův syn Šalomoun pak podle tradice navíc v městě zbudoval Chrám, což pozici Jeruzaléma významně posílilo. Archeologický průzkum však ukázal, že v 10. století byl Jeruzalém pouhou horskou vesnicí. Během následujících staletí se však tato vesnice rozrostla ve město. Za vlády krále Chizkijáše byl Jeruzalém (tehdy již značně větší) roku 701 př. n. l. obležen asyrským vojskem. Obléhání však Jeruzalém přestál (na rozdíl od severoizraelského Samaří, které bylo 722 př. n. l. dobyto), mimo jiné díky Šiloašskému tunelu, který přiváděl vodu z pramene Gichon nacházejícího se mimo město, do nádrže Siloe uvnitř hradeb.[4] V roce 598 př. n. l. však byl Jeruzalém dobyt babylonským vojskem. Po pokusu o vzpouru proti babylonské nadvládě bylo město roku 586 př. n. l. dobyto znovu – babylonský král Nebukadnesar II. zničil jeruzalémský Chrám a velkou část obyvatelstva odvedl do zajetí.


 


Informace:
Nehostiné místo zmítané válkou a obklopeno hradbami, Altair zde bude mít pořádně co dělat aby nebyl odhalen a zabit!


 


Historie:
Damašek (arabsky oficiálně دمشق Dimašk, hovorově aš-Šám الشام) je hlavní město Sýrie. Často je označován jako nejstarší trvale osídlené město na světě.Předpokládá se, že město bylo osídleno před 10 000 až 8 000 lety před Kristem. Do příchodu Arménců však nebylo město považováno za důležité. Jejich příchod měl za následek vybudování prvního vodovodního systému ve městě.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

assassinss creed

(Dan Trebichavský, 12. 2. 2010 11:12)

hra assassinss creed bila vidána v roku 2007,odehrává se hlavně v městě Jerusalem.tato fiktyvní hra bila udělána podle Anglických slov hašašinů.

Re: assassinss creed

(debil, 30. 6. 2013 12:56)

Píčo!!!

assasin cread

(Martin Dostál, 11. 5. 2009 16:34)

assasin cread je dobrá hra hrál sem ji u kámoše nevíte kde by se dala sehnat???????????????????